Младеж с ауди се заби в дърво и влезе в болница, съобщи репортер на TrafficNews.bg от мястото на инцидента.
Катастрофата станала преди час на бул. "Васил Априлов" в Пловдив. Заради несъобразена скорост шофьорът не успял да овладее колата и се ударил в третото дърво след бензиностанция ОМВ.
Състоянието на момчето все още не е ясно, откаран е в болница. На място веднага пристигнаха екип на КАТ и бърза помощ.Районът на катастрофата е отцепен. Колата е смачкана до неузваемост.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ескалация по оста София – Скопие: Съдебни заплахи и ултиматуми вкарват дипломацията в нова криза
28.06.26 20:47
184